יום ג', כג’ בתשרי תשע”ז
מטרת העשיה החינוכית בביה"ס היא הובלת התלמיד לחיי בוגר יוזם, אוטונומי, בעל ידע, מיומנויות וערכים, המממש את עצמו בדרכו שלו בהלימה לנטיותיו הפנימיות והייחודיות לקראת חיים של איכות.
קרא עוד...
קרא עוד...
מפגש בינ"ה (בין נעורים להורים) השלישי שהתקיים ביום שישי, 1.1.16, עסק בנושא זכויות ורצף שירותי התעסוקה להם זכאים בוגרי ביה"ס לאחר סיום הלימודים
קרא עוד...
"כנפיים של קרמבו" הינה תנועת הנוער, מובילת שינוי חברתי, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים. בתנועה אלפי פעילים - ילדים ובני נוער, צעירים בשנת שירות וסטודנטים.
קרא עוד...
איך מספרים לילדים על אירוע כה קשה? מה אפשר לומר וממה להימנע? איך שומרים על האיזון של האמת מול הרצון שלא לטעת בהם פחד עז?
קרא עוד...
החל מה 1.9.16 נכנס לתוקף חוזר מנכ"ל של משרד החינוך בדבר איסור אספקת ממתקים בבתי הספר והגנים. למעשה, כל ממתק בבית הספר או הגן אסור לחלוטין (אסור להביא גם על ידי ההורים על מנת לחלק בכיתה או בגן).
קרא עוד...
מאז שנת הלימודים תשע"א ביה"ס שייך לתוכנית "בתי-ספר מקדמי בריאות". מהי התוכנית, ומה משמעותה?
קרא עוד...
בית יוצר מאפשר ביטוי ליצירתיות של התלמיד. העבודה בבית היוצר מזמנת מגוון רחב של מיומנויות וכישורי חיים משלב תכנון המוצר דרך הביצוע ועד לשלב המכירה.
קרא עוד...
התפתחות אישית ומעורבות חברתית - תכנית התנדבות חדשה בביה"ס
קרא עוד...
השנה הכיתה של מלי אחראית על כתיבת עיתון שבועי לכלל תלמידי בי"ס. את העיתון יהיה ניתן לקרוא באתר בית הספר. בעיתון יהיו מדורים שונים ומגוונים – פרשת שבוע, ספורט, בעלי חיים, חדשות, חידונים ושעשועים, שיר השבוע ועוד. בהפקת העיתון באים לידי ביטוי ידע, מיומנויות למידה וחשיבה הנרכשים במהלך הלימודים בביה"ס. תקראו ותהנו!!!!
קרא עוד...
בבסיס ההתערבות החינוכית בביה"ס עומדת התפיסה שמחובתנו לתת לכל תלמיד את התנאים הדרושים להביאו למסוגלות ולהעצמה אישית. תנאים הכוללים פעולות חברתיות ולימודיות המותאמות למטרה זו.
קרא עוד...
כיתות
תחומי דעת
גלריית תמונות
הורים
עשה לך רב
משולחנה של היועצת
מרכז טיפולי
מועצת תלמידים
בית ספר מקדם בריאות
בגרויות
התנסות בעבודה
ספרייה
מתרומה לתמורה
העצמה
תכנית קרב
תכנית התקשוב
חיים ברשת
טיולים
חודש לימודים נוסף
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS