יום ה', ה’ בתמוז תשע”ז
עיתון "ידיעות מישרים" מספר 24כנסו, קראו ותהנו!
קרא עוד...
המסר "כל דקה נחשבת" נועד לחזק את חשיבות הפעילות הגופנית עבור כל קבוצות האוכלוסייה ויש בו כדי לסייע לקדם את ההתנהגות עצמה ע"י חיזוק העיסוק בפעילות גופנית במהלך היום כמו לדוגמא: עלייה במדרגות, הליכה עד לרכב, יציאה לקניות, טיול בפארק, הבאת הילדים מביה"ס ברגל.
קרא עוד...
בבסיס ההתערבות החינוכית בביה"ס עומדת התפיסה שמחובתנו לתת לכל תלמיד את התנאים הדרושים להביאו למסוגלות ולהעצמה אישית. תנאים הכוללים פעולות חברתיות ולימודיות המותאמות למטרה זו.
קרא עוד...
השבוע ציינו את שבוע החמ"ד לכבודה של ירושלים ולכבוד הרב והרבנית גורן. כל כיתה התבקשה לבחור נושא הקשור לעיר ירושלים ולהכין כרזה המביעה את ייחודה, יופייה וקדושתה של העיר.
קרא עוד...
קרא עוד...
מפגש בינ"ה (בין נעורים להורים) השלישי שהתקיים ביום שישי, 1.1.16, עסק בנושא זכויות ורצף שירותי התעסוקה להם זכאים בוגרי ביה"ס לאחר סיום הלימודים
קרא עוד...
"כנפיים של קרמבו" הינה תנועת הנוער, מובילת שינוי חברתי, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים. בתנועה אלפי פעילים - ילדים ובני נוער, צעירים בשנת שירות וסטודנטים.
קרא עוד...
החל מה 1.9.16 נכנס לתוקף חוזר מנכ"ל של משרד החינוך בדבר איסור אספקת ממתקים בבתי הספר והגנים. למעשה, כל ממתק בבית הספר או הגן אסור לחלוטין (אסור להביא גם על ידי ההורים על מנת לחלק בכיתה או בגן).
קרא עוד...
מאז שנת הלימודים תשע"א ביה"ס שייך לתוכנית "בתי-ספר מקדמי בריאות". מהי התוכנית, ומה משמעותה?
קרא עוד...
בית יוצר מאפשר ביטוי ליצירתיות של התלמיד. העבודה בבית היוצר מזמנת מגוון רחב של מיומנויות וכישורי חיים משלב תכנון המוצר דרך הביצוע ועד לשלב המכירה.
קרא עוד...
התפתחות אישית ומעורבות חברתית - תכנית התנדבות חדשה בביה"ס
קרא עוד...
ידיעות מישרים
העצמה
תחומי דעת
כיתות
גלריית תמונות
הורים
עשה לך רב
משולחנה של היועצת
מרכז טיפולי
מועצת תלמידים
בית ספר מקדם בריאות
בגרויות
התנסות בעבודה
ספרייה
מתרומה לתמורה
תכנית קרב
תכנית התקשוב
חיים ברשת
טיולים
חודש לימודים נוסף
למידה בשעת חירום


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS